TürkiyeHaberde.Com'da 64 kategorideki 7262 yazıya toplam 467 yorum yapılmıştır.

TÜRKİYE HABERDE
ankara araç kiralama -kızılcahamam haber - Ankara Oto Kiralama - kızılcahamam haber son dakika - Facebook Kapak - Türkiye Haber -

kızılcahamam haber, kızılcahamam

3.750 kere okundu

2012 KPSS LİSANS SINAV SORULARI Bu Konuyu Google'de Ara

2012 Kpss sınavı 07.07.2012 ve 08.07.2012 tarihlerinde gerçekleşti.

2012 KPSS Lisans Sınavı 7-8 Temmuz tarihlerinde yapılacak. 2012 KPSS Lisans Sınava Giriş Belgeleri 7-8 Temmuz tarihlerinde. ÖSYM tarafından. 2012-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans: Sınava Giriş Belgelerinin Edinilmesi konusunda bir açıklama yapıldı. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacak.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, ÖSYM resmi web sitesinden yapılan açıklamada;2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

Adaylara Sınava Giriş Belgesi gönderilmeyecektir. Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi’ni, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile 29 Haziran 2012 tarihinde saat 16.00’dan itibaren ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden başvuru yaptıkları her oturum için ayrı ayrı edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Adaylar internetten edinecekleri bu belgelerinin renkli ya da siyah-beyaz çıktılarını ilgili oturumda yanlarında bulundurmak zorundadır. Ancak belgenin arka yüzünde herhangi bir yazı, resim, işaret vb. bulunmamalıdır. İlgili oturuma ait Sınava Giriş Belgesi’ni yanında bulundurmayan adaylar sınava alınmayacaktır. Adayların sınava girecekleri binayı sınav gününden önce görmeleri yararlarına olacaktır.

Fotoğraflı ve onaylı özel kimlik belgesi olarak sadece nüfus cüzdanı veya pasaport kabul edilecektir. Nüfus cüzdanında soğuk damga basılı olmalı, adayın güncel bir fotoğrafı ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalı, pasaportun süresi geçerli olmalıdır. Üzerinde soğuk damga, güncel bir fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan nüfus cüzdanları ile geçerlilik süresi bitmiş pasaport kabul edilmeyecektir. Özel kimlik belgesi olarak nüfus cüzdanını veya pasaportunu sınav günü yanında bulundurmayan aday, gerekçesi ne olursa olsun sınava alınmayacak; sınava alınsa bile sınavı geçersiz sayılacaktır. Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.” denildi.

(e-ha) KPSS Haberleri

Incoming search terms:

  • 2012 kpss soruları çalındı mı
  • 2012 kpss sorulari calindi
  • 2012 kpss soruları çalındımı
  • 2012 kpss kopya
  • kpss soruları çalındı mı 2012
  • kpss 2012 soruları çalındı mı
  • kpss soruları çalındı 2012
  • kpss soruları çalındı
  • kpss 2012 soruları çalındı
  • kpss 2012 soruları çalındımı
loading

Yorum Yapın

Bilge Master
Tema : Tizen